Louisiana

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Louisiana parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Lousiana

Jis ribojasi su Teksase, Arkansu, Misisipė, o pietuose - Meksikos įlanka.

Luiziana žinoma keliais slapyvardžiais: Pelikano valstija (oficialus), „Bayou“ valstija, Misisipės vaikas, kreolų valstybė, sportininko rojus, cukraus valstybė ir „Boot“. Rytinė siena yra Misisipės upė, o Meksikos įlanka yra į pietus. Jungtinių Amerikos Valstijų pozicija yra 25-oji, 2016 m. Pirmąjį pusmetį ji išaugo 0,47%, o augimo prognozėse prognozuojama, kad iki 2020 m.

Kai žmonės galvoja apie Luizianą, pagalvokite apie Naująjį Orleaną, miestas yra didesnis ir modernesnis nei visas pasaulis. Tai unikalus ir ekscentriškas precedento neturintis lydymo indas, turintis stiprią ispanų ir prancūzų įtaką. Taigi tai yra keista, bet įdomi vieta, kur ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Lousianoje.

Kasmet daugiau nei milijonas lankytojų patenka į „Pusmėnulio miestą“, kad galėtų dalyvauti iškilmingose ​​šventėse, vedančiose į „Mardi Gras“ (riebalų antradienį), valstybinę partiją aštuoniuose Luizianos parapijose.

Šio pasaulinio garso įvykio dėka, be Naujosios Orleano džiazo festivalio ir ištisus metus trukusios meilės ir gyvos muzikos istoriniame rajone, tai yra vienas iš svarbiausių Jungtinių Valstijų lankytinų vietų.

Naujųjų Orleano pastatai yra vienas iš brangiausių Luizianoje, toli gražu nesusiję su brangiausiomis JAV savybėmis.

Naujasis Orleanas taip pat yra menininkų miestas. Naujasis Orleanas turi daugiau menininkų, dizainerių ir žmonių, dirbančių žiniasklaidoje nei 90% Amerikos bendruomenių.

Vis dar šiandien negalima kalbėti apie Luizianą, paminėdamas uragano Katriną, kad 2005 m. Valstybėje žuvo daugiau kaip 1500 žmonių, todėl regioniniu lygmeniu buvo padaryta daugiau kaip 108 milijardų dolerių turto, o Luizianoje persikėlė apie du milijonus žmonių.

Su 63% prašymų dėl nuosavybės praradimo dėl Katrinos vietos ir valstybės pareigūnai bandė vienu metu atkurti gyvenamuosius rajonus ir miestus. Nors kai kurios Luizianos teritorijos buvo smarkiai nukentėjusios ir užtvindytos, ypač devintojo palatos New Orleane, kiti buvo išgelbėti. Rekonstrukcija reiškė ne tik turistų sugrįžimą, bet ir Luizianos gyventojų ir nekilnojamojo turto rinką. Valstybė tapo viena iš geriausių nekilnojamojo turto pardavimui Luizianoje.

Baton Rouge, valstybės sostinė ir antras pagal dydį miestas, nepatyrė didelės žalos, bet taip pat paveikė uraganas. Daugelis perkeltų žmonių iš Naujosios Orleano ir kitų pakrančių bendruomenių persikėlė į Baton Rouge, 80 mylių į šiaurės vakarus nuo Naujosios Orleano, darant spaudimą miesto paslaugoms, mokykloms ir vyriausybei. Per kelias dienas ir savaites iš karto po Katrinos Baton Rouge gyventojai daugiau nei dvigubai.

Tokiu būdu Louisiana parduodamas turtas yra pigesnis.

Atsižvelgiant į valstybės subtropinį klimatą, maži Luizianos miestai, parduodami valstybės, yra dideli pensinio aprūpinimo objektai. Kai kurie iš šių miestų yra Čarlzas, uostamiestis su lošimo pramone; „Red River“ būstinė ir didelis pramoninių parkų kompleksas, kuriame yra technologijų kompanijų; ir Monroe, senas medvilnės uostas Ouachita upėje, kuris pagimdė Delta Airlines.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 30695

Parduoda Dvaras, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

1,239,669.42EUR
Parduoda
Dvaras

538.47 m²
Įsikūręs ant viso miesto kvartalo trečią seniausių miesto Luizianoje, tai turto primena lankytojus Tara, didinga Plantation Home rodoma filme, "Vėjo n...
Cod. 9477

Parduoda 3 miegamieji, Louisiana, New Orleans, New Orleans, New Orleans

500,459.14EUR
Parduoda
3 miegamieji

150 m²
Trumpas AKCIJA!
UNAVAILABLE
Cod. 6558

Parduoda Kempingas, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

321,395.78EUR
Parduoda
Kempingas

1800 m²
rąstinis namelis, šalia upės, gana srityje, yra du tvenkiniai, ir namo iki upės.
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB